تبلیغات
نیم من + شما - خیانت کوفیان مدرن به دکتر احمدی نژاد
نیم من + شما
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : م ساغری
نویسندگان
نظرسنجی
چه نسبتی به خانم «کاترین اشتون» می دهید؟
برچسبها
 به راستی چرا کوفیان تمام عصر ها نفرین شده هستند ؟!کریمه ی دوعالم حضرت زینب کبری سلام الله علیها پس از فاجعه عاشورا  و بعد از طی مسافت جانکاه کربلا  تا کوفه وقتی با اهل کوفه رو در رو شد نکته ای را فرمود که حکایت امروز ما نیز هست .

صدّیقه ی صغری و عقیله ی بنی هاشم پس از حمد خداوندی و صلوات بر پیامبر و آلش کوفیان را خطاب قرار داد :
« یا اهل الکوفة ! یا أهل الخَتل و الغَدر ، أتبکون ؟!!! فلا رقأت الدَّمعة ، ولا هدأت الرِّنّة ، إنّما مثلکم کمثل الّتی نقضت غزلها من بعد قُوّة أنکاثاً ، تتّخذون أیمانَکم دخلاً بینکم و هل فیکم إلّا الصّلف ؟!...» لهوف ص 94

ای اهل کوفه ! ای اهل فریب و خدعه !
آیا بر ما گریانید ؟!!! هنوز چشم های ما گریان است و ناله های ما خاموش نگردیده است .
شما مثل زنی هستید که مدّت ها رشته های خود را محکم بافت و سپس آنرا شکافت !  شما قسم هایتان را برای هوسهایتان به کار بردید و چه دارید به جز لاف زدن ؟! ...

سخن بانوی بزرگ کربلا کمترین واکنش در قبال این جماعت سراپا مدعی بود ، که خود را تشنه عدالت علی خواندند و لافشان به حدّی بود که اهل بیت علیهم السلام را نیز متهم به کوتاهی می کردند.

یعنی شمایی که حاضر به دادن هزینه برای حاکمّیت عدالت نبودید و در بزنگاه پیچیدگی شرایط و حاکمیّت منافقی چون « ابن زیاد » در لاک شک و بر منبر تهمت رفتید چرا خوبان امّت را به قتگاه کشاندید ؟!  و چرا فرزندان پاکی را در میان گرگان مقدس نمای کینه توز رها کردید ؟!

و این نفرین ابدی بر اهل کوفه ماند ! ، آری ! کسانیکه با دعوتشان از سیدالشهداء علیه السلام اقرار به حقّانیّت اهل بیت علیهم السلام کردند ولی با کنار کشیدن ناگهانی زمینه تسلط کینه توزان را فراهم کردند همیشه مستحق نفرینند.

آینده ای که از آن حزب اللهی ها بود ولی کوفیان آنرا خراب کردند :

 و کوفه یک شهر مانده در تاریخ نیست ، چقدر زیبا گفت آن مرد حکیم که : « کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا » ما را هم روزگاران در این امتحانات خواهند گداخت ، چراکه مقتضای عدل خداوندی امتحان تمام آدمیان در ادوار تاریخ مانند هم است .

سال 84 و دولت هشت ساله «دکتر احمدی نژاد» از همین دست امتحانات بود .

شعار عدالتخواهی در وانفسای تاخت و تاز منکران انقلابیگری در دولت های متوالی پس از امام راحل و بغض بازگشت دولت به انقلابیون و مردم ، خون دلی بود که  بشارت رهبری بر : « آینده از آن حزب اللهی هاست .» نویدی شد برای این تحقق ولی خود خوب می دانید چه شد .

با عده ای که بازی ناپدری ها را خوردند و فتنه رنگین را هیزم شدند کاری نداریم بلکه روی سخن ما به کسانی است که در تکمیل این مکر به فتنه گران حیات بخشیدند .

به ظاهر خودی های مدعی که خود را در صف عدالتخواهان جا زده بلکه لیدر آن معرفی می کردند و از پشت خنجر زدند و سایت ها و منابر ضرارشان و مراکزی که به ظاهر علمی بود را پادگان نفرت افزائی به دولتمردان پاک کردند و کار را به جایی رساندند که حال در مقابل چشمانشان هزاران انحراف واقعی را می بینند و جرأت دم زدن نداشته و بلکه خواب آشفته خود را تعبیر می کنند و برای تسکین مریدان چشم بسته ی خود کشیده شدن سجاده از زیر پای ولیّ را « خواست خدا » می دانند .

خُب این آینده را مدعیان و جاهلان عالم نما خوب قدردان بودند ؟!!! یا مانند آن زن احمق که عقیله ی بنی هاشم فرمود ؛ تمام رشته های خوبان روزگار را پنبه کردند و به باد جهالت دادند ؟ !مگر در دولت انحرافی انقلابی هم بود که دولت جدید درو کند ؟!!!

مگر سخن ایشان این نبود که جریان موهوم انحرافی در خفا وابسته به جریان فتنه هستند ؟! پس چگونه است که شاهد قلع و قمع تمام یاران آن دولت از دستگاههای دولتی هستیم تا جایی که صدای میانجی های بازگشت فتنه را نیز در آورده اند !

مگر وقتی حضرات بر خلاف دستور رهبری جنجال به پا کردند یکی از بهانه هایشان برای تکفیر دکتر احمدی نژاد و یاران باوفایش ادعای حذف حزب اللهی ها توسط لیدر جریان انحرافی از دولت نبود؟! پس چگونه است که به دولت جدید ایراد می گیرند که ؛ « با داس بچه های انقلابی را حذف می کند. » ؟!  کسی نیست از این نمادهای بصیرت بپرسد که شما گناه نابخشودنی رئیس جمهور مظلوممان را حذف انقلابیون می دانستید و همان را هم بهانه حذف نماینده دولت عدالت از انتخابات 11 کردید ، پس چه شد که باز هم حزب اللهی در دولت موجود است که با کمباین توسط اعتدالیون درو شود ؟!!!

بگذریم ! سخن با این جماعتِ خود را به خواب زده ثمره ای ندارد و دور شدن از مسائل اصلی که به اقرار دشمنان عقب راندنمان به 10 سال پیش است را نتیجه می دهد .

ولی این واقعیّت جانمان را می گدازد که چگونه دولتی که ما را در جهان به قلّه های عزّت نزدیک کرد و مردم را در داخل به حقشان نزدیک کرد توسط نادانانی « خطر بی سابقه در 400 سال گذشته » نام گرفت و فرصت تاختن کینه توزان به اصل انقلاب را برای لگد مال کردن این دولت فراهم کرد؟!!!

و چگونه فرمانده پیشرفت شعارهای نظام اسیر قدرت طلبان مال اندوز کینه ورز کم بهره از رأی مردم شد که حتّی حال نیز به دنبال به محکمه کشیدن این عصاره ی فضائل ملّتند .

کوفیان مدرن ، عدالت «بی یال و اشکم و دم» می خواهند :

حکایت کوفیان همان حکایت هالویی است که چند صباحی هوس رندی کرد و از دلاک حمام خواست بر بازویش شیری خالکوبی کند ، دلاک همینکه سوزن را برای رسم شیر بر بازوی وی گذاشت داد مرد را بلند کرد و گفت کجای شیر است گفت سرش ، هالو گفت از دمش شروع کن و با سران فعلاً کار نداشته باش ،  دمش را هم که نیش زد فریاد ش بلند شد و گفت از شکمش شروع کند و ماجرا به آنجا رسید که دلاک بگفتا « شیر بی یال و اشکم و دم » که شیر نیست !

یکی نیست از این آقایان سؤال کند شما که توان عدالتخواهی را نداشتید و شما که زیرساخت های لازم را برای مقابله با دشمنان فراهم نکردید و بازار را در دست عوامل دشمن خودی نما واگذاشتید ، چرا انقلابیون اصیل را وارد این میدان کردید و آنانرا در تیر رس کینه ورزان و تهمت زنندگان و آمریکا پرستان قرار دادید ؟! و آخر هم آنان را با کارنامه ای درخشان که تأییدات بی نظیر رهبری را افتخار داشت به عنوان دولتی مجرم می انگارید ؟!!!


«دکتر احمدی نژاد» قهرمانی است جهانی، نه یک گلادیاتور :

 مدعیان اصول گرایی و مقدس نمایان بی وفا و شاگردان ریشدار علوم سیاسی ماکیویالیسمی که خود را امروز اسلام شناس قلمداد می کنند میدان سیاست را با آنفی تئاترهای روم باستان اشتباه گرفته اند و به امثال دکتر احمدی نزاد به چشم « گلادیاتور» نگاه می کنند که او را بدون سلاح به جنگ قلدران و داروقه وقت فرستادند و در قفس درندگان انداختند که تا وقتیکه برنده میدان باشد برایش هورا می کشند و به محض اینکه در مقابل مچمع قلدران و وحوش بر زمین خورد تشویق را قطع و شست خود را به علامت نابودیش برمی گرداندند .

نه این گمانی باطل است ! حکومت در تراز حکومت علوی این گونه با قهرمانانش برخورد نمی کند .

عدم بازگشت «دکتر احمدی نزاد» به سیاست ؛تأسی از امام سجاد علیه السلام:

پس از خطبه های تکان دهنده ی امام سجاد علیه السلام وعمه ی فهیمه اش ، کوفیان پشیمان که هنری جز گریه بر کربلا ندارند ،  نزد امام آمدند و از وی خواستند به سیاست برگردد و قول کمک دادند امام زین العابدین علیه السلام در جوابشان فرمود :

« هیهات هیهات ! ای مردم حیله گر حقّه باز ! بین شما و هوس هایتان فاصله افتاده . آیا بر آنید با من هم همان کنید که با پدرم قبل از این کردید ؟! سوگند به خداوند شتران راه حج که هرگز چنین نخواهد شد ... »

شاید برخی متوهمین گمان کنند که سخن دکتر احمدی نژاد درباره عدم برنامه بازگشت به میدان سیاست و دولت ، بلوفی سیاسی باشد ولی مطمئناً رئیس جمهور محبوب کشور که سرسلسه ی « شیفتگان خدمت ، نه تشنگان قدرت » است به تأسی از مراد مظلومش امام سجاد علیه السلام که پاسخ کوفیان را داد پاسخ کوفیان مدرن را داده است .

آری ! نفرین بر اهل کوفه ی هر زمان ، که چیزی را به راحتی از دست دادند که دیگر به آسانی به دست نخواهند آورد ! و مانند بنی اسرائیل کفران گر باید سال ها در وادی سرگردانی به دست تطاول سیاست بازان قدرت طلب مکّار گرفتار شوند.

دکتر احمدی نژاد در 25 اردیبهشت سال جاری در جمع دوستان از رسالتی گفت که خدا بر عهده ایرانیان گذاشته است و  به جا هشدار داد که : « خدا با ما قوم و خویشی ندارد .» و اگر بار امانت نکشیم این رسالت به قوم و ملّت های دیگر واگذار می شود .

 
خداوندا ! تلخی این روز ها را به شیرینی فرج جبران بفرما !

 دکتر محمود احمدی نژاد بزرگ مردی است که ما را از حضیض ذلت مقابل متجاوزان قدار جهانی و عقبگردهای شیک دولت های قبل - که در حال تکرار است - ، به اوج عزّت رساند و مرز استراتژیکمان را از پستوی دفتر کارش در پاستور به اقصا نقاط جهان امتداد داد ، بنابر این مردم قدردان زیادی دل به او سپرده اند و هتک حرمت این رئیس جمهور محبوب و بی نظیر را گناهی نابخشودنی می دانند زیرا مردم آزاده جهان همواره از کوفیان هر عصری بیزارند.

در آخر دعای امام خمینی (سلام الله علیه ) در پیامی که به مناسبت نوشیدن «جام زهر 598 » دادند :

«خداوندا ! تو میدانى كه استكبار و آمریكاى جهانخوار گلهاى باغ رسالت تو را پرپر نمودند.

خداوندا ! در جهان ظلم و ستم و بیداد، همه تكیه گاه ما تویى، و ما تنهاى تنهاییم و غیر از تو كسى را نمى‏شناسیم و غیر از تو نخواسته‏ایم كه كسى را بشناسیم. ما را یارى كن، كه تو بهترین یارى كنندگانى.

خداوندا ! تلخى این روزها را به شیرینى فرج حضرت بقیة اللَّه- ارواحنا لتراب مقدمه الفداء- و رسیدن به خودت جبران فرما.» (صحیفه نور ج‏21ص95)
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : مسعود شفیعی كیا،
پنجشنبه 7 آذر 1392
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:56 ب.ظ
I don't even know how I ended up here, but I thought this post was good.
I don't know who you are but certainly you're going to a famous
blogger if you aren't already ;) Cheers!
یکشنبه 10 آذر 1392 10:28 ب.ظ
به روز شدیم از سر فراغت ارسطویی
شنبه 9 آذر 1392 10:24 ق.ظ
سلام
مطلب جالبی بود ممنون
راستی در مورد اون یک کیلو نوش جون اما تنهای تنهای تنها؟
م ساغری

بی تو غریبه کوچک
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Instagram
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای نیم من + شما محفوظ است