تبلیغات
نیم من + شما - سالروز مناظره تاریخی ...
نیم من + شما
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : م ساغری
نویسندگان
نظرسنجی
چه نسبتی به خانم «کاترین اشتون» می دهید؟
برچسبها
13 خرداد ماه سال 1388
ساعت 10 شب
شاید پربیننده ترین برنامه ی تلویزیونی قرن ایران
مناظره دو کاندیدای ریاست جمهوری
محمود احمدی نژاد و میرحسین موسوی
به نظرم خاطره ان شب از آن دست مواردی باشد که کمتر فردی از یاد خود فراموش نماید
و البته سوالاتی که بی جواب ماند تا کنون ....

با سخنان دکتر احمدی نژاد در مناظره با میرحسین موسوی در سال ۱۳۸۸ دیگر راه فراری برای مفسدان و چپاولگران باقی نمانده. امروز آنان باید چشم در چشم ملت و به خاطر مفاسدی که مرتکب شده اند پاسخگو باشند.

این مناظره تاریخ ساز و عامل تعیین کننده ی نتیجه انتخابات بود که همه ملت به آن چشم دوخته و منتظر نتیجه آن بودند. قبل از مناظره مشاوران میرحسین موسوی به او سفارش کرده که به مناظره نرود و الا بازنده قطعی خواهد بود، اما این یک بازی دو سر باخت برای جریان قدرت طلب بود که با دروغ و تزویر به صحنه انتخاباتی کشور راه پیدا کرده و مردم را فریب داده بودند.

جریان برانداز بعد از این مناظره بود که متوجه شد که شکست آنها قطعی است و تصمیم گرفتند با کودتای مخملی انتقام شکست خود را در جریان مقابله با رییس جمهور زنده کننده ارزش های انقلاب اسلامی بگیرند.

اگرچه مفسدان با تلاش بسیار سعی در پاک کردن کد های این مناظره از اذهان عمومی دارند، اما هیچ وقت مطالبه ی مردم فراموش خواهد شد. مردم هیچ وقت نام آنها را فراموش نکرده و اجازه دست اندازی دوباره را بیت المال نخواهند داد. مردم اسامی نامبرده شده در مناظره تاریخی و انفجار بغض فروخورده را فراموش نخواهند کرد.

L00908514153

سوال های بی پاسخ در مناظره

آیا مشکلات کشور همه مربوط به ۴ سال گذشته است. یعنی متحدان شما یک مملکت گلستان را به من تحویل دادند و من آن را تبدیل به خرابه کردم ؟

در زمان خود آقای موسوی به خاطر بعضی از تندروی ها و ماجرای فرستادن بعضی چیزها به عربستان رابطه ی ما با عربستان از اساس و قطع شد. آیا الان رابطه خراب است؟

آقای موسوی در سعداباد. بروکسل و پاریس چه گذشت؟ آیا در دوره ی قبل پروتکل الحاقی را بدون مصوبه مجلس و بر خلاف قانون اساسی نپذیرفتند؟

۲۷ سال در دوره ی آقای موسوی، آقای هاشمی و خاتمی آمریکایی ها و غرب به دنبال براندازی نظام بودند اما امروز رسما اعلام می کنند که ما دنبال براندازی نیستیم و من از آقای موسوی می پرسم که کدام سیاست خارجی موفق تر بود و کدام ذلت آفرین؟

در زمان آقای هاشمی نرخ تورم به ۴۹ و نیم درصد رسید و ۴۹ میلیارد دلار استقراض خارجی پیدا کردیم، وقتی که در ۱۸ تیر یک جریان برانداز می خواست ایران را بگیرد و می خواستند انقلاب مخملین راه بیندازند، آقای موسوی وقتی در مجلس ششم نمایندگان تحصن کردندو از همانجا با کنگره ی آمریکا تماس گرفتند و کمک خواستند، در دوره ی قبل گفتند که دوره ی امام تمام شده و شما سکوت کردید، دولت وقت هم حمایت کرد و باز هم سکوت کردید، آیا در آن دوره احساس نگرانی نکردید؟

آقای موسوی، می گویید چرا بحث هولوکاست را مطرح می کنید؟ آیا می گویید بنشینیم تا آنها ما را به نقض حقوق بشر متهم کنند؟ بنده علیه اجرای هولوکاست اظهار نظر کردم و رهبری هم آن را تایید کرد و ملت هم آن را تایید کردند و چه کسی در نظام است که می گویید نظام تصمیم دیگری گرفته است؟

مسئله دانشجویان ستاره دار در زمان آقای معین وضع شد و در اول این دولت منتفی شد چرا که ما معتقد بودیم این امر توهین به دانشجویان است و وزیر علوم این دولت این امر را منتفی کرد و  برداشت و چرا شما به جای اینکه به دوستانتان انتقاد کنید به ما انتقاد می کنید؟

چرا شما خیال می کنید آن افرادی که دور شما جمع می شوند فقط آدم هستند و فقط مردم ایران هستند لذا چه کسی مردم را جدا و دسته بندی می کند؟

شما بروید سخنرانی دختر آقای هاشمی را در جلسه ای که همسر شما و آقای خاتمی هم حضور داشتند، ببینید، ایشاکه ن می گویند که دوره ی اصلاحات ادامه ی راه سازندگی است و در دولت نهم آسی دیده است و ما آقای موسوی را می خواهیم چرا که او استمرار همان راه است و معنای آن این است که اشرافیتی که آقای هاشمی در این کشور پایه گذاری کرد قرار است ادامه پیدا کند. باور ما این است که صحنه گردان اصلی آقای هاشمی است و بالاخره ما می بینیم که چه کسی رئیس ستاد انتخاباتی چه که شما کسی است. آقای موسوی مردم می دانند که شما گفته اید که به حمایت آقای هاشمی افتخار می کنید. سوال این است که معنای این صحبت چیست؟

در خصوص نمایندگان مجلس آیا کسی جرات داشت علیه شما صحبت کند؟ آیا یادتان هست دوستان شما چه کاری کردند و زمانی که برخی نمایندگان به شما رای منفی دادند، که آن رای هم مخفی بود دوستان شما رفتند اسامی را استخراج کردند و به همه اعلام کردند و آنقد علیه آنها شعار اسلام آمریکایی سردادند بسیاری از آنها خانه نشین شدند؟

آقای موسوی شما هشت سال نخست وزیر بودید و در دوره ی شما تنها یک روزنامه منتقد وجود داشت و آنهم از سال ۶۴ راه افتاد که هسته ای یک یادداشت نقد اقتصادی بر شما می نوشت و خود شما چند بار علیه آن روزنامه صحبت کردید شما امروز را مشاهده کنید و بینیند این همه تیتر توهین هایی است که به من شده است و بنده اینها را تحمل کردم و شما در سخنرانی هایتان بنده را به دیکتاتوری متهم کردید آیا این دیکتاتوری است؟ اتفاقا در زمان آقای هاشمی هم یک روزنامه منتقد بود البته مت کاری به مواضع آن روزنامه ها ندارم و اما شخص رییس دولت بارها علیه آن روزنامه موضع گیری کرد و بالاخره صدای آن روزنامه را برید.

L00908514133

قانون گریزان واقعی

مصوباتی که در دولت هشتم باطل شد ۳۰۳ عدد بود و در دولت ما ۱۵۷ عدد است و مصوباتی که از ما توسط دیوان عدالت اداری باطل شد ۳٫۲ درصد است اما در دولت قبل ۶٫۵ درصد است که سوال اینجاست که چه کسی بیشتر تابع قانون است؟

نمی خواهم وارد این شوم که در دولت شما ۹۵ میلیارد تومان از حساب بانکی مرکزی بدون مصوبه مجلس برداشته شد که در تعطیلات تابستان بود و زمانی که مجلس آمد و آن را مشاهده کرد دعوایی در کشور درست شد.

شما دولت را متهم به بی قانونی و دیکتاتوری کردید. آیا دوره خودتان یادتان هست که برخلاف قانون اساسی آن حداقل اختیارات رئیس جمهور را با فضا سازی سیاسی از آن گرفتید و شما باید وزرایتان را می بردید تا رئیس جمهور آن را تائید کند اما چون اختلاف نظر داشتید کاری کردید که امام خمینی ره وارد شد و یک گروهی را برای تعیین ورزا قرار داد و این عنی عملا اختیار رئیس جمهور از دست رفت؟

همسر شما بر خلاف همه قوانین کشور همزمان که کارمند بودند ۲ رشته کارشناسی ارشد می خواند که در یکی از آن در دانشگاه آزاد دکترا بدون کنکور گرفته است بدون اینکه شرایط رئیس شدن را داشته باشد رئیس دانشگاه شده است.

شما آقای خاتمی را دکتر خطاب کردید ولی می دانید که طبق مقررات به کسی می توان خطاب دکتر داد که دکترای قطعی دانشگاهی داشته باشد و یا حداقل امتحان جامع را گذرانده باشد ولی ایشان لیسانس فلسفه دارند.

L00908514188

و اما صدای طبل رسوایی

بسیاری از مدیران شما و آقای هاشمی دست خالی آمدند و با واردات و صادرات میلیاردر شدند. آقای صفائی فراهانی مدیر دولت شما بود و از دولت شما پولدار شد. سوال من این است که پسرن آقای هاشمی در کشور چه کار می کنند؟ و کدامیک از ورزای بنده در دوره ی وزارتشان پولدار شدند؟ ۵۰، ۶۰، ۸۰، ۴۰۰ هکتار زمین گرفته اند و در دوره ی واگذاری ها بیشترین مشکلات را در کارخانه ها در دوره ی قبل از این دولت داریم.

یک مورد شرکت رشد الکتریک است که بدون هیچ مزایده ای به دوستان آقای کرباسچی و همسر آقای کرباسچی دادند و کارخانه را از بیخ تراشیدند و خواستند که زمین آن را بفروشند.

ده ها مورد وجود دارد که ۴۰۰ هکتار زمین در هرمزگان گرفتند در حالیکه مردم برای ۲ هکتار لنگ هستند. آقای موسوی بی قانونی این موارد است. آقای موسوی استات اویل بی قانونی است و طرف اینجا محاکمه می شود اما از زندان فراری داده می شود و به خارج می رود و ته این جریان پسر آقای هاشمی حضور دارد و بی قانونی در پسران برخی از همین آقایون است که امروز از شما حمایت می کنند. آقای موسوی پسر آقای ناطق نوری چگونه میلیاردر شد و خود آقای ناطق چگونه زندگی می کند؟


نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 14 خرداد 1393
پنجشنبه 16 شهریور 1396 07:43 ق.ظ
Can I just say what a comfort to find somebody who actually knows what they're talking about on the web.

You definitely know how to bring an issue to light
and make it important. More people have to look at this and understand this side of
your story. I can't believe you are not more popular because you most certainly possess the gift.
دوشنبه 16 مرداد 1396 06:32 ب.ظ
Good way of telling, and good paragraph to get facts
concerning my presentation subject, which i am going to convey in institution of higher education.
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:35 ب.ظ
Hello, just wanted to tell you, I enjoyed this post. It was funny.
Keep on posting!
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:06 ق.ظ
Quality posts is the secret to be a focus for the users to pay a visit
the site, that's what this web page is providing.
جمعه 13 مرداد 1396 01:02 ب.ظ
What's up i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read this piece of
writing i thought i could also create comment due to this brilliant post.
جمعه 6 مرداد 1396 06:51 ب.ظ
What's up to every one, it's actually a fastidious for me to pay a visit this web page, it consists of precious
Information.
چهارشنبه 30 فروردین 1396 04:58 ق.ظ
Good post. I will be going through some of these issues as well..
شنبه 19 فروردین 1396 02:20 ب.ظ
I enjoy what you guys are up too. This kind of clever work and
exposure! Keep up the terrific works guys I've incorporated you guys to my own blogroll.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Instagram
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای نیم من + شما محفوظ است